try-gubenko
ЗМІ називають Тригубенка людиною Ігоря Кононенка

30 листопада детективи Національного антикорупційного бюро провели обшук в неофіційному центральному офісі народного депутата від БПП Сергія Тригубенка, якого ЗМІ називають людиною Ігоря Кононенка, пише Економічна правда.

Обшук провели на 20 поверсі київського бізнес-центру «Парус». Формальним орендарем цього приміщення є структури бізнесмена Ігоря Сала, якого називають «вугільним бек-офісом» Тригубенка, пише DEPO.ua.

Під час обшуку з офісу вилучили понад чотири мільйони гривень, комп’ютерну техніку та документи, що свідчать про проведення торгових операцій з ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» (про викуп вугілля) і ПАТ «Центренерго» (про продаж вугільної продукції).

«Фактичний власник грошових коштів і оргтехніки ТОВ «Торговий дім – Енергозбут», – повідомило джерело видання.

За його словами, власник документів (учасник операцій) з викупу і перепродажу вугілля – ТОВ «Дантрейд ЛТД». Фактично в ньому працює ТОВ «Торговий дім – Ресурс», яке до початку 2016 року було орендарем цього приміщення.

За неофіційними даними, одним з епізодів в провадженні НАБУ є факт викупу вугілля державної шахти «Краснолиманська», яка по сьогоднішній день неофіційно контролюється Тригубенком, за заниженою вартістю (близько 850 грн/т).

Представник оточення Тригубенка в неофіційній розмові пояснив, що вони вважають ініціатором проведення обшуку Віталія Кропачева.

Кропачев – бізнесмен з Торезу, який зайняв роль неофіційного куратора державної вугільної галузі, яку раніше втратив Тригубенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ