Рокіровка в керівній верхівці «ДНР» – сепаратист Губарєв став «мером» Ясинуватої
Рокіровка в керівній верхівці «ДНР» – сепаратист Губарєв став «мером» Ясинуватої

Призначення одіозного Павла Губарєва «мером» Ясинуватої спричинило обурення місцевих мешканців. Люди вийшли на акцію протесту. Про це повідомляє прес-центр АТО на сторінці у Facebook.

«У цей же час бойовики з боку ДАП та Спартака розпочали інтенсивний мінометний обстріл по Пісках і Опитному. З метою спровокувати наших воїнів на вогонь у відповідь. Мешканці Ясинуватої занепокоєні, що бойовики обстріляють місто, щоби розігнати стихійний мітинг, а звинуватять вчергове Збройні Сили України», – зазначили у штабі.

У соцмережах пишуть, що колишнього «народного губернатора» Донецька зустріли десятки місцевих жителів з плакатами «Ясинувата без Губарєва». Вони поперемінно то скандували гасла, пропонуючи забратися чимдалі, то ставили неприємні запитання. При цьому наполягали на тому, щоби містом керував колишній голова окупаційної адміністрації Юрій Яненко.

Під час спроби пройти у будинок адміністрації люди просто його не пустили, ставши живою стіною на вході. У результаті Губарєву довелося залишити площу перед виконкомом.

Зазначимо, що неприємні запитання користувачі ставили і на сторінці Губарєва у соцмережі. Зокрема, цікавилися, куди він подів гроші, зібрані на гуманітарку, коментували його алкогольну і наркозалежність.

Нагадаємо, раніше експерти повідомляли, що Кремль готується замінити ватажків «ДНР» і «ЛНР».

Сепаратиста Губарєва, який називає себе «лідером співтовариства «Новоросія», 2 лютого призначили виконувачем обов’язків «голови адміністрації» окупованої Ясинуватої. Наказ про призначення підписав ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ