АЗС
На АЗС Донецька за бензином вишиковувались величезні черги

У Донецьку практично зник бензин. На АЗС залишився лише газ за ціною 9,50 грн., передає міський сайт 62.ua.

Найбільш обговорюваною темою серед донеччан – так само, як і протягом останніх днів – залишається інформація про те, де можна заправити машину. На АЗС, де він з’являється, тут же вишиковуються багатокілометрові. У соцмережах пишуть: «На цирку черга така, що на Золотому кільці пробка… Але вже закінчується, мабуть, раз зі стели цінник прибрали»; «На териконі по дорозі Мотель – Онкологія є 92-й (бензин – ред.). Черга – машин 50».

Днями з’явилася інформація, що так званий глава ДНР Захарченко запевняє, що бензин почне надходити на АЗС окупованих міст Донецької області до кінця цього тижня. Ватажок терористів пообіцяв: «Протягом 3-4 днів паливо повністю наситить весь ринок. Це перше. Друге: ціна за АІ-92 складе 17,95 гривень». З його слів, на паливному ринку окупованих територій незабаром все виправиться і з’явиться конкуренція між низкою нафтотрейдерів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в окупованому Донецьку констатували різке зростання захворюваності на сказ. У звітах так званого «міністерства охорони здоров’я ДНР» йдеться про те, що зростання захворювання на сказ серед населення республіки відбувається через збільшення кількості бродячих тварин. Медики-ветеринари підрахували, що цьогоріч на 60% збільшилася загальна кількість захворювань тварин порівняно з 2014 роком.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ