АЗС, які працювали під брендами «Укрнафта», «Авіас», ANP і Sentosa, відновили роботу під новим брендом «ГОСТ»
АЗС, які працювали під брендами «Укрнафта», «Авіас», ANP і Sentosa, відновили роботу під новим брендом «ГОСТ»

Самопроголошений «комітет Держради Криму з майнових та земельних відносин» погодив проект постанови щодо уточнення даних мережі автозаправних станцій «ГОСТ», що раніше належали групі «Приват» Ігоря Коломойського, пише OilNews.

Видання зазначає, що під час презентації проекту так званий заступник міністра палива і енергетики Криму пояснив, що зміни вносять для запровадження єдиної термінології щодо націоналізованих АЗС і складу ПММ, закріпленим за «Чорноморнафтогазом».

Глава самопроголошеного комітету нагадала, що йдеться про мережу АЗС, яка раніше належала групі «Приват» Ігоря Коломойського, націоналізують яку нібито для виплати компенсацій вкладникам однойменного банку.

Ще з 7 травня 2014 року АЗС «Привату» були зупинені центральним офісом, проте продовжували фактичну роботу на півострові. Хто керував станціями, було невідомо.

Пізніше активи групи «Приват» в Криму, зокрема, і мережа АЗС були «націоналізовані». У грудні їх передали «Кримському паливному альянсу», створеному на основі Феодосійської нафтобази.

АЗС, які працювали під брендами «Укрнафта», «Авіас», ANP і Sentosa, відновили роботу під новим брендом «ГОСТ».

У березні про плани продажу 150 об’єктів на території півострова, що належать «Привату», заявляв «глава республіки Крим» Сергій Аксьонов. Він також повідомляв, що виручені кошти підуть на відшкодування «постраждалим від дій банку Коломойського».

У Криму групі «Приват» належала 41 АЗС (десята частина розташованих на півострові станцій).

Також, за даними ЗМІ, група «Приват» вела оперативне управління газодобувною компанією «Кримтеплоенергосервіс», яка розробляла Татьянівське, Приозерне і Акташське родовища в Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ