DSC_0406
З 27 серпня в Севастополі місцеві перевізники почали відмовляти людям з інвалідністю у безкоштовному проїзді

Водії автобусів в окупованому Росією Криму обмежили безкоштовний проїзд для людей з інвалідністю I і II груп загальних захворювань. Про це пише видання Крим.Реалії.

Із 27 серпня в місті Севастополь місцеві перевізники почали відмовляти людям із інвалідністю у безкоштовному проїзді, заявляючи, що «пільг більше немає».

Представник севастопольського ТОВ «Зеніт-Автотранс», який здійснює автобусні перевезення на 22-му міському маршруті, повідомив, що, «згідно з нормативним актом Російської Федерації від 15 липня 2016 року, з 27 серпня пільги для російських інвалідів зберігаються тільки у тих видах міського транспорту, які дотують із бюджету».

«А ми не отримуємо дотації й у нас пільг більше немає», – сказав він місцевому ЗМІ.

Варто зазначити, що після анексії Криму в 2014 році, в Севастополі зберігалися українські пільги для людей із інвалідністю I, II і III груп загальних захворювань на проїзд в автобусах, тролейбусах і на міських пасажирських катерах. Зокрема, люди з II групою мали право на пільговий проїзд у всіх видах міського транспорту, а з ІІІ групою – тільки у тролейбусах і катерах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ