електроенергія
У Сімферополі подачу електроенергії скоротили з 12 до 4 годин на добу

Подачу електроенергії в житлові будинки Сімферополя скорочено з 12 до 4 годин на добу. Про це повідомив так званий голова міської адміністрації Геннадій Бахарєв, передає сайт FlashCrimea.

Спочатку в Сімферополі подача електрики населенню була за графіком 4 через 4 години (12 годин електрики на добу), пізніше графік був змінений на 3 через 9 годин (6 годин) «Замість графіка 3 через 9 годин, подається 2 через 10, і навіть його дотримуватися неможливо, потрібно говорити так, як є», – заявив Бахарєв. У Севастополі з 25 листопада електрика подається в будинки за графіком 2 через 6 замість попереднього 3 через 6 годин.

Як відомо, вже кілька днів Крим залишається без світла: 20 листопада невідомі пошкодили опори ліній електропередач в Херсонській області неподалік від кордону з півостровом, а 21-го були підірвані ще дві електроопори. Унаслідок цього анексована Росією територія півострова залишилася повністю відрізаною від української електрики. До того ж, кримськотатарські активісти, які вже тривалий час здійснюють продовольчу блокаду півострова, перешкоджали відновленню ліній електропередач.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кримське управління ФСБ Росії викликало на допит дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар. 26 листопада Джемілєв заявив, що учасники енергоблокади Криму наразі не вважають за потрібне відновлювати постачання електроенергії до півострова.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ