1459867575-5847
Деяких водіїв пропускають з Криму на материкову Україну, а деяких змушують оформлювати так званий тимчасовий ввіз, як при перетині кордону

Російські правоохоронці в окупованому Криму не дозволяють автомобілям з кримськими українськими номерами в’їжджати на материкову Україну чи навпаки – з неї на півострів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав спікер Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі з українськими номерами, які зареєстровані на півострові. Більше того, не дозволяють заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях з кримськими номерами, мотивуючи це тим, що «у них був час перереєструватися», – написав він.

При цьому Слободян додав, що деяких водіїв таки пропускають, а деяких змушують оформлювати так зване тимчасове ввезення, як під час перетину кордону.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, окупаційна влада зобов’язала всіх автовласників переоформити авто і отримати на них номерні знаки російського зразка до 1 квітня. В іншому разі – авто конфіскують. Згодом термін для переоформлення продовжили ще на 3 місяці.

В останні дні перед 1 квітня в Херсонській області скупчилися тисячі машин з Криму, які намагаються продати мешканці півострова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ