1-2-s
У церемонії взяв участь президент НОК України Сергій Бубка

Традиційна символічна церемонія підняття українського прапора відбулася в Олімпійському селищі в Ріо-де-Жанейро, повідомляє XSPORT.ua.

У церемонії взяли участь усі українські спортсмени, які вже приїхали в столицю Олімпійських ігор, а також президент НОК України Сергій Бубка. Разом з українським були підняті прапори ще чотирьох країн.

6cb6c52f494dd6e9a9db62662d1c84dc_mainЦеремонія підняття прапорів, яку проводять в Олімпійському селищі на кожних Іграх, не має практичного значення, але має символічне – команду таким чином ніби приймають, а її спортсмени формально стають частиною олімпійського співтовариства. А для деяких країн це ще і єдина можливість почути свій гімн у столиці Олімпійських ігор.

Як відомо, в Ріо виступлять представники 207 країн і територій, які мають свій окремий НОК. Україна везе на Ігри 206 спортсменів – це 16-та за величиною команда в Ріо.

Варто зазначити, ще до відкриття Олімпіади в Бразилії трапилися вже кілька надзвичайних подій. Зокрема, на  стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро, де пройдуть церемонії відкриття і закриття Олімпійських ігор 2016 року, сапери знищили підозрілу коробку. Наразі невідомо, чи була там бомба.

Також частково обвалився стапель, призначений для проведення змагань у вітрильних видах спорту. Ніхто не постраждав, проте інцидент знову викликав запитання про якість будівництва спортивних об’єктів у Бразилії. Прес-секретар оргкомітету змагань  заявив, що конструкція обвалилася через високі хвилі і шторм, що насунувся на Ріо напередодні. За його словами, підрядник зобов’язався відновити обвалену конструкцію впродовж чотирьох днів.

Крім того, 29 липня в олімпійському селищі сталася пожежа в будівлі, де базується збірна Австралії. Під час евакуації троє невідомих потрапили в будівлю і вкрали ноутбук одного з представників команди з велоспорту, а також кілька футболок олімпійської збірної Австралії.

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри 2016 року пройдуть з 5 по 21 серпня у Ріо-де-Жанейро. Це будуть перші Олімпійські ігри, що проходять у Південній Америці, другі у Латинській Америці після Олімпійських ігор 1968 року у Мехіко і перші з 2000 року, що проходять у Південній півкулі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ