опалювальний сезон
У Києві почнуть вмикати опалення 10 жовтня

У Києві з 10 жовтня розпочнеться увімкнення опалення у житлових будинках. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко у своєму Twitter.

«З 10 жовтня буде розпочато процес запуску тепла у житлові будинки столиці», – написав він. Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Новицький раніше заявляв, що у Києві через погодні умови опалювальний сезон у житловому фонді може розпочатися до 15 жовтня: «Зараз ухвалюється рішення, виходячи з погодних умов, які будуть складатися надалі. І можливо, що початок опалювального сезону в житловому фонді почнеться раніше, до 15 жовтня».

5 жовтня у Києві розпочалося підключення до теплопостачання соціальних установ: дитсадків, шкіл-інтернатів та лікарень на підставі розпорядження КМДА № 993 від 2 жовтня. У компанії «Київенерго» пояснили, що наступним етапом є підключення до опалення житлового фонду. Воно розпочнеться після затвердження окремого розпорядження КМДА.

Нагадаємо, 7 жовтня Кабінет міністрів України зобов`язав центральні та місцеві органи влади ухвалити всі необхідні рішення та реалізувати всі необхідні заходи для своєчасного початку опалювального сезону.

У Харкові опалення включать 12 жовтня, в Чернігові – 10-го, у Тернополі та Хмельницькому – 9 жовтня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ