yaderny-y-vy-buh
В Інтернеті з’явилась карта, яка дозволяє розрахувати потужність ядерного вибуху та його наслідки в будь-якому місті світу

Експерти розрахували, які наслідки спричинить ядерний вибух залежно від його потужності в будь-якому місті світу. У Мережі на сайті wouldisurviveanuke.com з’явилась відповідна інтерактивна карта.

Для розрахунків фахівці взяли потужність атомної бомби «Товстун», скинутої на японське місто Нагасакі, важкої міжконтинентальної балістичної ракети шахтного базування «Миротворець», твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети «Мінітмен», термоядерного вибухового пристрою «Кастл Браво», радянської термоядерної «Цар-бомби» і метеорита, який вбив усіх динозаврів.

Наприклад, під час вибуху боєголовки ракети «Мінітмен» потужністю в 1 мегатонну постраждає практично все населення Києва. Не постраждають хіба що мешканці районів поблизу останніх станцій метро і передмістя столиці.

1Якщо вибухне «Цар-бомба», то постраждають навіть жителі Борисполя, Гостомеля, Броварів, Козина та інших міст.

2Під час вибуху «Кастл Браво» також постраждають передмістя Києва – Бровари, Ірпінь Вишневе та інші.

3Найменший збиток заподіє атомна бомба «Товстун»: зона ураження охопить центр аж до станцій метро «Дарниця», «Шулявська», «Деміївська» і «Петрівка».

4

БЕЗ КОМЕНТАРІВ