арешт
Засудженого за шпигунство в РФ українця відправили в колонію

73-річного громадянина України Юрія Солошенка, засудженого в Росії до шести років позбавлення волі за звинуваченням у шпигунстві, відправили в колонію до Нижнього Новгорода. Про це повідомив російський адвокат Марк Фейгін у своєму Twitter’і.

«Засудженого за шпигунство українця Солошенка відправили на етап у Нижній Новгород. Його розвели на визнання провини в обмін на обіцянку повернути в Україну», – написав Фейгін. Зі слів іншого російського адвоката Миколи Полозова, Солошенка засудили на шість років за шпигунство. «Він просив про помилування Путіна, просив видати Україні – відправили по етапу», – написав Полозов у Twitter.

Солошенко у серпні 2015 року був заарештований ФСБ РФ та обвинувачений у шпигунстві. У жовтні цього року в Росії його засудили до шести років позбавлення волі в колонії суворого режиму. МЗС висловило категоричний протест у зв’язку із рішенням влади Росії засудити українця.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Московський обласний суд засудив до 11 років позбавлення волі в колонії суворого режиму громадянина України Валентина Виговського за звинуваченням у шпигунстві на території Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ