Савченко
Савченко погрожує почати чергову голодовку в разі, якщо процес її видачі в Україну затягнеться

Російська Федеральна служба виконання покарань заявила, що погодиться відправити в суд документи на видачу Києву української льотчиці та народного депутата Надії Савченко лише в разі, якщо українська сторона гарантує виконання цього вироку. Про це пише Російська служба ВВС.

«У разі надання міністерством юстиції України гарантій виконання вироку російського суду щодо засудженої в повному обсязі, подання ФСВП Росії буде направлено до суду», – йдеться в повідомленні прес-служби ФСВП.

Раніше адвокати Савченко заявили, що вона заповнила всі папери, необхідні для її передачі Україні. Вони уточнили, що документи адресовані керівництву ФСВП. У документах Савченко відмовилася визнати провину, проте погодилася виплатити призначений їй судом штраф в 30 тисяч рублів.

Сама Савченко погрожує почати чергову голодовку в разі, якщо процес її видачі в Україну затягнеться.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 квітня начальник СІЗО у Новочеркаську, у якому утримують українську льотчицю Надію Савченко, видав полоненій пакет документів для екстрадиції в Україну.

Нагадаємо, 19 квітня Петро Порошенко висловив сподівання, що під час телефонної розмови з Владіміром Путіним йому вдалося досягти домовленостей щодо повернення на батьківщину незаконно засудженої у РФ української льотчиці Надії Савченко.

Нагадаємо, 18 квітня Голосіївський райсуд столиці визнав винними російських військовослужбовців Євгенія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова. Їх засудили до 14 років з конфіскацією усього майна.

22 березня 2016 року російський суд засудив Савченко до 22 років ув’язнення в колонії загального режиму і штрафу в 30 тисяч російських рублів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ