ракета
Близько 400 одиниць великогабаритної техніки відпрацьовують завдання несення бойового чергування

Російські ракетні війська стратегічного призначення проводять навчання, в яких задіяно близько 400 одиниць великогабаритної техніки. Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на управління прес-служби і інформації Міноборони РФ.

«Близько 400 одиниць великогабаритної техніки, включаючи автономні пускові установки «Тополь», «Тополь-М» і «Ярс» в рамках планових навчань відпрацьовують завдання несення бойового чергування на маршрутах бойового патрулювання від Тверської області до Алтайського краю», – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, під час бойового навчання стратегічні ракетники відпрацьовують виведення ракетних комплексів на польові позиції, здійснення маршу, розосередження агрегатів зі зміною польових позицій, інженерного обладнання позицій, організації маскування і бойової охорони.

Крім того, відпрацьовуються завдання з подолання ділянок умовного зараження місцевості, відбиття нападу наземного і повітряного противника, організації взаємодії з доданими підрозділами.

«У цілому, до кінця року в РВСП буде проведено понад 40 штабних і близько 20 командно-штабних тренувань, близько 10 командно-штабних навчань, близько 50 тактичних і тактико-спеціальних навчань», – йдеться в повідомленні.

Читайте: Москва відкриє новий військовий фронт – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ