Поклонська
Поклонська заблокувала сайт «Крим. Реалії» в РФ

Сайт проекту «Крим. Реалії», який є філією українського підрозділу «Радіо Свобода», почали блокувати в Росії. Про це повідомила так званий прокурор Криму Наталя Поклонська, передає ТАСС.

«За матеріалами, зібраним прокуратурою Криму, Роскомнадзор проводить процедури з блокування доступу до даного проекту», – заявила вона.

Раніше прокуратура Криму запідозрила «Крим. Реалії» в «екстремістській діяльності».

Поклонська заявила тоді, що публікації проекту «містять у собі виправдання диверсій, екстремізм і нескінченну дискредитацію органів влади в Криму, розпалювання міжнаціональної ворожнечі».

У квітні зібрані матеріали передали в Генеральну прокуратуру РФ. 19 квітня було порушено кримінальну справу щодо журналіста «Крим. Реалії» Миколи Семени за підозрою в «екстремістській діяльності». Як стверджує окупаційна влада, підготовані ним матеріали містили заклики до порушення територіальної цілісності РФ. Для журналіста обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Як відомо, проект «Крим. Реалії» почав роботу після анексії Криму Росією в березні 2014 року як альтернатива ЗМІ, які висвітлюють російську позицію щодо Криму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 квітня так званий Верховний суд Криму, який підпорядковується Кремлю, ухвалив рішення заборонити діяльність Меджлісу кримських татар на території анексованого півострова.

Нагадfємо, 3 березня «Верховий суд Криму» почав розгляд позову про визнання Меджлісу екстремістською організацією та його заборону на території РФ. Позов подала «прокурор» республіки Наталія Поклонська. Відповідачем виступав перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, який представляє інтереси організації в Криму.

7 березня у Меджлісу відібрали головний офіс у Сімферополі.

13 квітня так званий прокурор анексованого Росією українського півострова Наталя Поклонська вирішила призупинити діяльність Меджлісу кримських татар.

Читайте: Окупанти заборонили вживати в Криму слова «Меджліс» та «окупація»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ