Виробництво пряників майже одразу припинили через заборону влади
Виробництво пряників майже одразу припинили через заборону влади

Фраза  «Денег нет, но вы держитесь» російського прем’єра Дмітрія Медведєва, адресована кримським пенсіонерам, вже більше ніж інтернет-мем: бізнесмени навіть намагаються на ній підзаробити, пише 5 канал.

Компанія «Байкальський пряник» вирішила «увіковічнити» слова голови російського уряду на хлібо-булочному виробі. Такі смаколики одразу стали дуже популярними  –  їх купували в якості подарунків и развозили по містах і селах Росії. Однак, виробництво пряників майже одразу припинили через заборону влади.

x73905.jpg.pagespeed.ic.5Qn8ZLfLG1x73906.jpg.pagespeed.ic.4URSbD4IUbДо слова, у Росії це вже третій випадок, коли відома компанія намагається використовувати цитату Медведєва, а потім відмовляється від цієї ідеї.

В кінці травня «Альфа-Банк» також пожартував на цю тему, але через добу без пояснень вилучив картинку з фразою «Тримайтеся! Всього найкращого! Гарного настрою!» зі своїх офіційних сторінок.

А на початку червня оператор Tele2 розмістив на вулицях Москви напис: «Конкуренти, але ви тримайтеся!», а вже за два дні розірвав контракт з агентством, відповідальним за цю рекламу, і демонтував всі білборди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ