продуктовий кошик
Українські й турецькі товари утилізуватимуть в РФ

Незаконна українська та турецька продукція в Росії з нового року буде знищуватися. Про це заявила очільниця Росспоживнагляду Анна Попова, передає ВВС.

«Будь-яка продукція, яка не відповідає вимогам, утилізується, це відбувалося завжди. Жодної новели тут немає», – сказала Попова.

Як саме знищуватимуться товари, очільниця відомства не уточнила. «Це питання на сьогодні визначається і вирішується, але неважливо, яким чином вона продукція, – ред.) буде утилізована – головне, щоби вона не надходила в країну», – сказала Попова та уточнила, що вилучати з магазинів українські та турецькі товари, ввезені до 1 січня, не будуть.

Читайте: Битва «Путін проти сиру» спричинила ажіотаж серед інтернет-користувачів (фото)

Як повідомляв Інформаційний Акцент, уряд РФ ухвалив рішення запровадити з 1 січня продовольче ембарґо на товари з України.

Крім того в Росії оприлюднили список заборонених турецьких продуктів. Серед санкційних продуктів опинилися помідори, огірки, ріпчаста цибуля, цибуля-шалот, брокколі, свіжі і сушені цитрусові (апельсини, мандарини та їх гібриди), свіжі яблука, груші, абрикоси, персики, нектарини, сливи, терен, виноград, суниця і полуниця. У чорний список турецьких товарів також включили частини тушок курей, індиків і виготовлені з них субпродукти. Крім того, заборонено ввозити до Росії сіль, а також свіжі гвоздики. Всупереч побоюванням деяких експертів, під ембарґо не потрапили лимони, м’ясо великої рогатої худоби, молочна продукція та риба.

Читайте: Російське ембарґо грає на руку Україні: ціни на турецькі овочі та фрукти знизяться

БЕЗ КОМЕНТАРІВ