Олександр Чернейкін, колишній намісник чоловічого монастиря в НовосибірськуНа території центрального торгового центру в російському Новосибірську після дорожньо-транспортної пригоди сталася бійка колишнього намісника чоловічого монастиря духовного сану Феодосія та іншого автомобіліста, пишуть російські ЗМІ.

Як повідомили органи поліції, все почалося зі словесної перепалки, а пізніше переросло в шалене зіткнення. Служитель церкви разом з іншим його наближеним затиснув свого опонента біля паркану, і, очевидно, намагався відібрати у нього ключі від машини. Він кілька разів кулаком вдарив чоловіка по потилиці, а на додаток дав йому ще й ляпаса.

Загін поліції забрав бійців з «рингу» і відвіз у відділення поліції.

Як пізніше стало відомо, бородатий чоловік у рясі – це Олександр Чернейкін, колишній намісник чоловічого монастиря в Новосибірську. Російська православна церква викрила його на продажі ювелірних виробів, тож патріарх Московський і всієї Русі Кіріллом позбавив Чернейкіна духовного сану. Віруючих росіян просили не зв’язуватися з колишнім служителем церкви.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ