В Росії у навчальному центрі ВДВ обвалився дах, є жертви
В Росії у навчальному центрі ВДВ обвалився дах, є жертви

У навчальному центрі ВДВ під Омськом (РФ) обвалився дах, 13 військових загинули. Про це повідомили у Міноборони РФ, пише ТАСС.

«Під час трагедії в казармі перебували 337 військовослужбовців. Під завалами опинилося 38 осіб», – зазначили в Міноборони. Обвалення прольотів-перекриттів однієї з секцій у чотириповерховій казармі навчального центру ВДВ сталося о 19:52.

Станом на 00:00 з-під завалів витягнули 32 військовослужбовця, 13 людей загинули, 19 – доправлені в госпіталь. «Станом на 7.30 ранку 13 липня з-під завалів витягли 32 військовослужбовця. З них 13 – загинули. 19 військовослужбовців перебувають у медичних установах», – повідомив офіційний представник Міноборони Росії Ігор Конашенков. «Весь особовий склад навчального центру перевірений. Ведеться пошук десяти військовослужбовців», – заявив він та додав, що завершено основні роботи з розбору завалів і повністю обстежені четвертий, третій і другий поверхи казарми.

На місці обвалення продовжуються роботи з розбору завалів і пошуку постраждалих. За даними Міноборони, на місці події задіяно понад 150 військовослужбовців, 21 одиниця спеціальної та інженерної техніки. Як повідомили у відомстві, до місця обвалення також вилетіли лікарі вищих кваліфікацій з госпіталів ім. Бурденко, Вишневського та Мандрика. В Омську область для з’ясування причин та обставин події вилетіла комісія Міноборони РФ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ