телеканал «Дождь»
На канал «Дождь» у Росії прийшли з перевірками

На телеканал «Дождь» знову прийшли з перевіркою. Працівники російської прокуратури проводять її за статтями про протидію екстремізму й тероризму, статтями трудового законодавства, а також законодавства про ліцензування в діяльності телеканалу, пише Meduza.

Попросив Генпрокуратуру Росії провести перевірку телеканалу «Дождь» депутат Держдуми РФ, лідер партії «Родина» Олексій Журавльов. Він запідозрив канал у порушенні закону про ЗМІ й закону про протидію екстремістській діяльності. Депутат стверджує, що «Дождь», порушуючи ліцензії, систематично транслює продукцію BBC і Deutsche Welle. «Причому сюжети обираються «специфічні», зокрема такі, що дискредитують діяльність Росії щодо врегулювання конфлікту на південному сході України й акцію пам’яті «Безсмертний полк», – вважає Журавльов.

Підозри про причетність каналу «Дождь» до «екстремізму» у російського депутата виникли у зв’язку з інтерв’ю Ксенії Собчак із бізнесменом Германом Стерліговим. «У ньому Стерлігов «ображав євреїв за ознакою ставлення до релігії», а також подав «Російську православну церкву» як «сатанинську організацію й дім диявола», – заявив Журавльов.

До слова, студія ТК «Дождь» із грудня 2014 року до лютого 2015 року розміщувалася за адресою прописки гендиректора каналу Синдеєвої, у житловому приміщенні. За словами Журавльова, використання житлового приміщення не за призначенням тягне адмінвідповідальність.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ