pasport-dnr
Кожен мешканець ОРДО зможе зберегти українське громадянство, кажуть сепаратисти

Мешканці самопроголошеної «ДНР» отримають місцеві «паспорти» і зможуть залишити у себе українські документи. Про це сказав такий собі «начальник міграційної служби МВС ДНР» Володимир Краснощока, повідомляє ОстроВ.

Під час ефіру одного з місцевих каналів ведуча нагадала «начальнику міграційної служби» про те, що мешканці Донбасу залишаються громадянами України.

«Передбачено подвійне громадянство… Для чого і залишається український паспорт (після отримання «паспорта ДНР», – ред.). Ніхто його не забирає. Це право кожної людини робити з ним, що хочеш», – відповів він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у березні 2016 року на окупованому Донбасі почали видавати так звані паспорти «республіканського зразка». Першим «документ» отримав ватажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко.

Про власні «паспорти» бойовики говорили ще в 2014 році. Тоді вони допускали видачу документів, що засвідчують особу, під егідою «Новоросії». Після провалу проекту з аналогічною назвою від подібних планів терористи відмовилися.

Водночас український паспорт у Донецьку можна отримати за 3 тисячі гривень. Послуги надаються в колишніх супермаркетах «АТБ», які зараз перейменовані на «Перші республіканські супермаркети». Також тут можна за 900 гривень вклеїти фотографію по досягненню 25 і 45 років. Поміняти прізвище після заміжжя обійдеться у суму від 2 до 4 тисяч. Отримати (продовжити) закордонний паспорт – 2,5 тис. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ