1
Гра вийде у масовий продаж за півтора року.

Комп’ютерну гру за мотивами української драми Лесі Українки «Лісова пісня» готують до запуску в США. Недосвідченим геймерам доведеться вчитися ходити сходами млина, розвертати його до вітру, точно висипати зерно. Про це повідомляє ТСН.

«У «Forest song» гравець перевтілюється в селянина, який має надзвчайну зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри», – йдеться в повідомленні.

Створює гру команда американців, у складі яких є й українець – одесит Дмитро Верьовка. Щоб творці програми краще розуміли реалії та побут персонажів гри, він організував їм спеціальну поїздку на Волинь.

Гра вийде у масовий продаж за півтора року. В ній уже є Лукаш та його мати, Той, що в скелі сидить і домовик. Все це – персонажі, кожен з яких матиме свою роль і місію.

Попри те, що гра створюється в Сполучених Штатах, всі її герої говоритимуть українською.

Музику для «Лісової пісні» писатиме гурт «ДахаБраха». Цей саунтдтрек обіцяє стати окремим хітом.

Згідно із задумом, початок гри – це фінал драми Лесі Українки. Розгублений Лукаш стоїть посеред спустошеного лісу і мріє відмотати життя назад – кохати Мавку, не одружуватися з Калиною, не слухати матір, любити ліс і його чарівних мешканців. Він зможе повернути Мавку, тільки якщо пройде всі випробовування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ