ФІФА
Швейцарія проводить нову серію арештів чиновників ФІФА

В Швейцарії почалася нова серія арештів чиновників Міжнародної федерації футболу. Про це повідомляє The New York Times.

За даними видання, звинувачення можуть бути пред’явлені більш ніж десяти чиновникам. Також повідомляється, що в основному це будуть чиновники Південноамериканської конфедерації футболу та Конфедерації футболу Північної й Центральної Америки і країн Карибського басейну.

Арешти ініційовані владою США у справі про корупцію. Очікується, що проти чиновників будуть висунуті звинувачення в рекеті, відмиванні грошей і шахрайстві. Зокрема, затримали більш як десяток чиновників ФІФА, серед яких і два віце-президенти ФІФА: президент Конфедерації футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну Альфредо Хавіт і голова Південноамериканської конфедерації футболу Хуан Анхель Напоут. Їх було затримано в рамках справи про корупцію у ФІФА.

Виконком ФІФА проходить в Цюріху з 2 по 3 грудня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні коштів.

Читайте: Вороття немає: ФІФА знову «поставило на гречку» Блаттера та Платіні

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ