CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85
51% українців виступають за вступ до ЄС

Понад половина українців (51%) в якості інтеграційного напрямку країни обирають вступ до Європейського Союзу. Про це свідчать результати соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

Згідно з даними соцопитування, протилежний вектор (вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном) обрали б 13% жителів України.

Частина респондентів воліли б не приєднуватися до жодного із зазначених інтеграційних об’єднань (27%) або не визначились з відповіддю (9%).

Результати опитування також засвідчили, що протягом останніх 7 місяців чотири з десяти українців (40-42%) декларують готовність скористатися можливостями, які для них відкриє запровадження безвізового режиму з Євросоюзом.

Читайте: Більшість українців впевнені, що Україна виживе без Росії – опитування

Дослідження проведено 7-15 липня серед жителів України (за винятком АР Крим, Севастополя, непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей). Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за регіоном проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 1795 респондентів. Очікувана середня похибка вибірки складає 2,4%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ