Соратники Януковича нікуди не зникали з України, за винятком його найближчого оточення
Соратники Януковича нікуди не зникали з України, за винятком його найближчого оточення

Соратники Януковича нікуди не зникали з України, вони майже всі залишилися тут, за винятком його найближчого оточення, яке разом зі своїми грошима втекло до Росії. Всі решта лишилися при своїх статках і навіть при посадах – усі добре почуваються у складі «Опоблоку», «Волі народу» та «Відродження». Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент зазначив політолог Ігор Хсів, коментуючи появу Ганни Герман в Україні у якості телеведучої.

На думку експерта, не потрібно дивуватися появі Герман на одному з українських телеканалів: «Дивно, чому вона ще раніше, рік чи два тому, не повернулася, напевно, просто сама не хотіла. Насправді це не та фігура, вона нічого не вирішувала – це просто пішак, який абсолютно жодної ролі не грав, будучи лише прикриттям для Заходу».

Хсів додав, що основною причиною того, що соратники Януковича вільно почуваються в Україні, є те, що в державі так і не відбулося зміни в системі влади.

«Ця влада – продовження влади Януковича. Відбулася рокіровка «пахана» у головному кріслі. На жаль, український народ не збагнув цього. Не спромоглися наполягти та змусити парламент затвердити закон про вибори народних депутатів за відкритими партійними списками. Жодні вмовляння та переконання депутатів цього парламенту не змусять проголосувати їх за цей закон, тому що там нормальних людей менше сотні осіб, усі решта – заробітчани», – переконаний політолог.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ