Полювання
Службу створюють через низький рівень контролю за полюванням

В Україні до кінця поточного року планують створити мисливську службу. Про це повідомила перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, передає УНН.

Вона зазначила, що її створюють через низький рівень контролю за полюванням і високий рівень браконьєрства. Наразі ж розробляють положення для набору працівників у нову службу.

Зазначимо, аналогічні служби працюють в Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщині та інших європейських країнах. В Україні така новий державний підрозділ стежитиме за використанням і схоронністю мисливських угідь, а також підтриманням популяції тварин.

Нагадаємо, торік Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з Міністерством аграрної політики і продовольства підписали наказ про збільшення штрафів за порушення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання.

Зокрема, підвищено розмір штрафу за знищення тварин і птахів. Приміром, штраф за вбитого лося тепер становить 75 тис. грн, оленя – 50 тис. грн, дикого кабана – 33 тис. грн, зайця – 7 тис. грн, вовка – 2 тис. грн, лебедя – 3 тис. грн., качки – 800 грн.

Читайте: Чиновники заспокоюють: платну риболовлю запровадять після ліквідації браконьєрства

БЕЗ КОМЕНТАРІВ