Кількість обмінників в Україні з початку року зросла в 1,5 рази
Кількість обмінників в Україні з початку року зросла в 1,5 рази

Кількість структурних підрозділів небанківських фінансових установ, які мають генеральні ліцензії НБУ на здійснення валютно-обмінних операцій станом на 1 липня зросла майже в 1,5 рази порівняно з початком року. Про це йдеться у повідомленні Нацбанку України.

Наразі в Україні працюють 2,96 тисяч «обмінників». Станом на 1 січня 2016 року небанківські фінансові установи мали 1,988 тисяч структурних підрозділів, або на 70% більше, ніж роком раніше.

НБУ не контролює незаконні обмінні пункти. «Ми не контролюємо незаконні обмінні пункти, бо Нацбанк – регулятор легального фінансового ринку. Проте, ми підтримуємо розвиток легальних обмінників, водночас посилюючи контроль за їхньою діяльністю. Наша мета – отримати прозорі операції з обміну валют, які не призводитимуть до викривлень на готівковому валютному ринку», – повідомила  заступник Голови НБУ Катерина Рожкова.

Як повідомляв Інформаційний акцент, згідно з новою Бюджетною резолюцією щодо напрямків бюджетної політики, до 2018 курс долара виросте. За прогнозами, середньорічний курс гривні наступного року складе 27,2 грн/дол., а у 2018-2019 триматиметься на рівні 27,8-28,1 грн/дол.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ