Василь Шкляр
Василь Шкляр вважає, що суспільство вже давно чекає на екранізацію цього твору «Залишенець. Чорний ворон»

Телеканал «1+1» розпочинає виробництво 4-серійної історичної драми «Залишенець. Чорний ворон» за мотивами однойменного роману живого класика української літератури, письменника Василя Шкляра, передає Главред.

«Перед нами стоїть вибір – чи можемо ми створити новий архетип, нові образи для України? Саме тому, ми знімаємо історичну драму за романом Володимира Лиса «Століття Якова», тому робимо фільм за романом Василя Шкляра «Чорний ворон». Ми намагаємося перевести дискурс в іншу площину – нам потрібні власні герої», – розповів генеральний директор «1 + 1 медіа» Олександр Ткаченко.

Сам Шкляр вважає, що суспільство вже давно чекає на екранізацію цього твору, адже свого часу він сколихнув багатьох людей.

«Я дуже радий, що це станеться, тому що це – одна з цілей мого життя. Власне, роман був передчуттям тих подій, які відбуваються сьогодні у нас в країні», – поділився письменник.

Як відомо, роман «Чорний ворон» відображає одну зі славних сторінок вітчизняної історії – боротьбу українських повстанців проти радянської влади в 1920-х роках. На їхньому чорному бойовому прапорі було написано: «Воля Україні або смерть».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ