Заступник голови НБУ Катерина Рожкова
Рожкова повідомила, що НБУ підтримує скасування 2% збору до Пенсійного фонду з валютообмінних операцій

Національний банк України може скасувати пенсійний збір для населення під час купівлі валюти. Про це йдеться в повідомленні регулятора.

Заступник голови НБУ Катерина Рожкова зустрілася з учасниками ринку валютообмінних операцій. Під час зустрічі вона повідомила, що регулятор підтримує скасування 2% збору до Пенсійного фонду з валютообмінних операцій.

Учасники зустрічі також обговорювали доцільність встановлення в таких пунктах сейфів 5 рівня безпеки і можливість ослаблення вимог до захисту звітності, що надається банківському регулятору.

Крім того, учасники ринку валютообмінних операцій звернулися до НБУ з проханням дозволити їм змінювати інформацію про встановлені курси обміну валют протягом дня і залежно від регіону. З цього питання в НБУ повідомили, що відповідну ініціативу регулятор вже підготував і документ знаходиться на етапі погоджень з Мінфіном і Державною фіскальною службою.

Нагадаємо, з 2015 року Верховна Рада підвищила збір на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти фізичними особами з 0,5% до 2%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ