Місцеві громади передаватимуть інформацію про реєстрацію місця проживання до Єдиного державного демографічного реєстру
Штампи до паспортів громадянина України проставлятимуть органи реєстрації

В Україні з 4 квітня змінилися правила реєстрації місця проживання. Відтепер ці повноваження здійснюватимуть виконавчі органи місцевих громад. Про це повідомили у прес-службі Державної міграційної служби.

За інформацією відомства, це передбачено законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

Як зазначили у прес-службі, органом реєстрації визначено виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, сільського голову (у разі якщо виконавчий орган сільської ради не утворено).

Загальна процедура та вимоги щодо переліку документів, необхідних для реєстрації, суттєво не змінилися, зазначили в міграційній службі.

Штампи до паспортів громадянина України проставлятимуть органи реєстрації, за винятком випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України. Місцеві громади передаватимуть інформацію про реєстрацію місця проживання до Єдиного державного демографічного реєстру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ