Загальна сума задекларованого українськими мільонерами доходу становить 6 млрд. гривень
Загальна сума задекларованого українськими мільонерами доходу становить 6 млрд. гривень

Минулого року 1232 громадянина України отримали доходи у сумі, що перевищує 1 мільйон гривень. Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

Як наголошується, загальна сума задекларованого ними доходу становить 6 млрд. гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку «мільйонери» самостійно визначили до сплати до бюджету, – 129,7 млн. гривень, військового збору – 13,3 млн. гривень.

«Загалом громадяни подали майже 217 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Найактивніше декларували свої статки жителі Миколаївської, Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей», – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, загальна сума задекларованого українцями доходу становить 15 млрд. гривень. Це на 1,3 млрд. гривень, або на 9%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 424,2 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 134,3 млн. гривень, або на 46%. Найбільше до сплати задекларовано у Києві, Харківській та Дніпропетровській областях», – заявили у ДФС.

Також, за даними декларацій, громадяни задекларували до сплати 75 млн. гривень військового збору.

«З початку деклараційної кампанії майже 48 тисяч осіб скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, – 68,0 млн. гривень. Це на 3,9 млн. гривень менше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомляє прес-служба.

Читайте: Forbes склав рейтинг найбагатших людей України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ