Партію «Укроп» зареєстрували офіційно
Партію «Укроп» зареєстрували офіційно

Люди екс-губернатора Дніпропетровської області, олігарха Ігоря Коломойського зареєстрували партію «Українське об’єднання патріотів – Укроп». Про це у Facebook повідомив екс-заступник Коломойського Геннадій Корбан, передає РБК-Україна.

«В історії української політики відкривається нова глава. Запам’ятайте цей день», – заявив Корбан. За його словами, з публікацією документа про реєстрацією чекав кілька днів, поки не вирішилася ситуація навколо відставки голови СБУ Валентина Наливайченка.

Зазначимо, згідно з документом партію «Укроп» зареєстрували ще 15 червня.

«Тепер кожен патріот і людина, яка готова захищати, оберігати і будувати нову Україну, має можливість приєднатися до нас. Найближчим часом проведемо установчий з’їзд, опублікуємо програму, декларацію і статут нової партії» – повідомив Корбан, додавши, що питання авторського права навколо логотипу партії «Укроп» врегульовано.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий художник Андрій Єрмоленко хоче судитися з творцями політичної сили «Укроп» за те, що ті в обхід авторського права використовували зображення автора в якості логотипу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ