Посуд
Після використання посуд може стати хорошим добривом

Проект одноразового екологічного посуду презентували в Києві в рамках європейського екологічного конкурсу ClimateLaunchpad. Про це повідомляє Радіо 24.

Новинку виготовлено з крохмалю та пшеничної соломи. Творці запевняють, що після використання посуд може стати хорошим добривом.

ClimateLaunchpad – найбільший європейський клінтех-конкурс. Цього року він пройшов і в Україні. Його мета – прокласти швидкий шлях від бізнес-ідей у царині чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє.

Проект шукає таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнес-моделі.

ClimateLaunchpad проводиться з 2014 року, на конкурс в 2015 році було подано 738 ідей, і понад 80 з них вийшли у європейський фінал.

Серед переможців попередніх років – команда Desert Control, яка перетворює пустелю на родючу землю за допомогою спеціально розробленого субстрату глини, команда Solabolic з новим поколінням сонячних концентраторів, які дозволяють на 35% зменшити витрати сонячних електростанцій, або команда Crowbar Protein, яка розробила протеїновий батончик з цвіркунів.

Читайте: Американці перетворюють використані стаканчики на лавки (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ