В Україні шоста хвиля мобілізації
В Україні шоста хвиля мобілізації

18 червня в Україні стартує шоста хвиля часткової мобілізації, яка викликана значним напруженням ситуації на сході країни, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ. За даними Генштабу, принципових відмінностей від попередньої хвилі не буде. Як раніше, офіційно штаб не розголошує кількість людей, яких планує призвати в рамках шостої хвилі, проте. Військовий прокурор Анатолій Матіос на початку січня 2015 р. прогнозував, що шоста хвиля мобілізації торкнеться 50 тис. осіб.

Перелік основних спеціальностей, які цікавитимуть Збройні Сили, залишився тим самим: розвідники, танкісти, артилеристи, водії, зв’язківці, сапери, механіки-водії. Уникнути призову на строкову службу зможуть ті, хто не пройшов медкомісію або має право на відстрочку, яка дається громадянам, які утримують самотужки непрацездатних родичів, у кого вагітна дружина, діти-інваліди або дві дитини. Відстрочка діє для студентів та аспірантів денної форми навчання, а також педагогів і медиків, які працюють в селах.

Нагадаємо, 12 червня Президент України Петро Порошенко підписав указ про часткову демобілізацію в липні-вересні 2015 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ