Петренко
Петренко заявив, що спеціалізовані суди будуть ліквідовані

В Україні створять Вищий антикорупційний суд, натомість, усі спеціалізовані суди буде ліквідовано. Про це розказав міністр юстиції України Павло Петренко, передає РБК-Україна.

«Планується створення двох нових Вищих спеціалізованих судів. Це Вищий антикорупційний суд, який виконуватиме функції з розгляду кримінальних справ, що розслідуються антикорупційним бюро, і надаватиме всі процесуальні дозволи», – повідомив Петренко.

«Є дискусія про створення Вищого патентного суду, який займатиметься виключно справами інтелектуальної власності», – додав він.

«У нас є узгоджена позиція між усіма сторонами робочої групи про те, що буде повністю оновлено Верховний суд, персональний склад, з новими функціями, які будуть значно ширші. Другий блок – це теж, на умовах попередньої домовленості з робочою групою, і за підтримки в парламенті – це ліквідація спеціалізованих судів».

Чиновник додав, що спеціалізовані суди будуть ліквідовані – Вищий господарський суд, Вищий адміністративний суд, Вищий спеціалізований суд по кримінальним справам. У Мін’юсті планують перекласти ці функції на відповідні палати або підрозділи оновленого Верховного суду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ