Юлія Доманецька та Юлія Сабій
Юлія Доманецька та Юлія Сабій

В Україні буде створено «Асоціацію дружин та матерів політв’язнів», яка гуртуватиме усіх жінок, чоловіки яких зазнають політичного переслідування з боку влади. Про це 21 жовтня заявили на прес-конференції Юлія Доманецька – дружина заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка, якого без жодних підстав скоро вже 2 місяці як утримують за ґратами, та Юлія Сабій – чоловік якої, Ігор Сабій, перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Юлія Доманецька та Юлія Сабій під час прес-конференції розповіли про обшуки в їхніх помешканнях та про реакцію на це малолітніх дітей. Аби боротися зі свавіллям правоохоронної системи, судів та влади, жінки захисників Конституції ініціюють створення «Асоціації дружин та матерів політв’язнів».

«Те, що відбувається з нашими сім’ями – політична розправа, цькування та залякування. Ці дії завдають важких травм насамперед нашим дітям. Але ми стоїмо пліч-о-пліч із нашими чоловіками. Тому разом із Юлією ми ініціюємо створення «Асоціації дружин і матерів політв’язнів». Ми гуртуватимемо жінок, чоловіки яких потерпають від свавілля влади. Ми об’єднуватимемо цих жінок, бо наші чоловіки – не сироти у боротьбі за Україну. Ми йдемо разом з ними і робитимемо усе, аби захистити наші сім’ї, наших дітей та чоловіків від свавілля влади!» – заявила Юлія Сабій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,11 вересня Печерський районний суд міста Києва арештував заступника голови партії «Свобода» Юрія Сиротюка на 2 місяці. Сам Сиротюк заявив буквально таке: «Мене попередили, що я буду сидіти, я це знав…». Згодом у його помешканні провели обшук, який у партії «Свобода» порівняли із сталінськими методами роботи. У зв’язку із масовими обшуками та затриманнями активістів «Свободи» – лідер партії Олег Тягнибок заявив, що влада намагається паралізувати діяльність політсили.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ