За допомогою пільг для електромобілів депутати хочуть зробити Україну чистішою
За допомогою пільг для електромобілів депутати хочуть зробити Україну чистішою

У Верховній Раді почали міркувати над тим, як наблизити Україну до правових норм ЄС та зробити країну чистішою. Так, Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики порекомендував депутатам ухвалити законопроект про надання пільг для електромобілів, що має призвести до збільшення кількості електрокарів на українських дорогах, повідомляє Кермо.

Запропонований законопроект передбачає скасування податку та акцизного збору для електромобілів до 2020 року. На думку ініціаторів, введення пільг збільшить кількість електрокарів в Україні, що дозволить знизити споживання традиційного палива, поліпшити екологічну ситуацію в країні, а також призведе до впровадження правових норм, прийнятих в ЄС.

І поки екологи радіють, депутати шукають підводні камені. Члени комітету уточнили, що після введення пільг імпортери традиційних автомобілів опиняться у невигідних умовах, а це порушить принцип рівності платників податків. Крім того, народні обранці висловлюють побоювання, що скасування податків для електромобілів негативно вплине на бюджет через відсутність надходжень ПДВ і акцизу до державної скарбниці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ