Боротьба з корупціонерами
Боротьба з корупціонерами

Директор Національного Антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що планує створити бази даних корупціонерів, передають Українські новини.

«У законі прописана можливість створення баз даних і над цим працюватимуть аналітичні підрозділи. Такі бази даних ефективно використовують у роботі за кордоном. Додатково ми будемо розробляти і бази даних корупціонерів, можливо антикорупціонерів, тобто тих, хто особливо відзначився в боротьбі з корупцією», – зазначив він.

Нагадаємо, 14 жовтня 2014 року Верховна Рада ухвалила закон про створення Національного антикорупційного бюро. Це державний правоохоронний орган, який має попереджувати, виявлети, припиняти, розслідувати та розкривати корупційні правопорушення, а також запобігати вчиненню нових. Завданням бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами та становлять загрозу національній безпеці. 16 квітня президент України Петро Порошенко призначив на посаду директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ