платіжна система
В Україні з’явиться нова платіжна система

Національний банк України узгодив правила внутрішньодержавної платіжної системи «Правекс-Телеграф» та видав платіжній організації цієї системи ПАТ КБ «Правекс-Банк» свідоцтво від 2 грудня 2015 року № 26. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Як наголошується, відомості про «Правекс-Телеграф» Національний банк вніс до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. «Згідно з правилами «Правекс-Телеграф», учасниками платіжної системи є банки України, що на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам», – йдеться у повідомленні.

«Призначення платіжної системи «Правекс-Телеграф» – здійснення миттєвих внутрішньодержавних переказів готівки в гривнях, доларах та євро між фізичними особами, а також безготівкових переказів у гривнях, ініційованих фізичними особами-підприємцями або юридичними особами на користь фізичних осіб», – повідомили у НБУ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національний банк України та компанія Deloitte готують підґрунтя до приходу PayPal в Україну. У свою чергу, впливова бізнес-асоціація – Американська торгова палата (American Chamber of merce) – підтримала ідею виходу PayPal в Україну. Зокрема, голова асоціації Андрій Гундер звернувся з офіційним листом до НБУ та Мінекономіки, в якому просить Нацбанк усунути регуляторні бар’єри для виходу системи на ринок.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ