Військова поліція відповідатиме за заходи із запобігання, виявлення, припинення та досудового розслідування злочинів, спрямованих проти порядку несення військової служби
Військова поліція відповідатиме за запобігання, виявлення, припинення та досудове розслідування злочинів, спрямованих проти порядку несення військової служби

До кінця 2018 року в Міністерстві оборони України хочуть створити військову поліцію, яка матиме повноваження досудового розслідування злочинів у військових частинах. Про це повідомив речник Міноборони Олексій Чорнобай, передає УНІАН.

«Міністерство оборони підготувало проект закону «Про військову поліцію України». Передбачено, що військова поліція стане правоохоронним органом, відповідальним за заходи із запобігання, виявлення, припинення та досудового розслідування злочинів, спрямованих проти порядку несення військової служби, розкрадання та інших правопорушень у Збройних силах України», – наголосив Чорнобай.

У зв`язку з цим представник Міноборони пояснив, що нинішня система органів досудового розслідування в зоні АТО не забезпечує ефективного та оперативного розслідування військових злочинів, що негативно позначається на стані боєготовності військових частин.

«Органи військової поліції матимуть юридичні повноваження вести досудове слідство, оперативно-розшукову діяльність та здійснювати інші функції, які значно сприятимуть боротьбі з військовими правопорушеннями та посилить особисту відповідальність військовослужбовців», – заявив Чорнобай.

«Орієнтований термін її запровадження – до кінця 2018 року», – резюмував речник відомства.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ