Номерні знаки
Номерні знаки

На автомобільних номерах в Україні дозволено використовувати лише державні реєстраційні знаки. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу МВС.

«Відсьогодні ми дамо жорстку вказівку всім патрулям і всім працівникам ДАІ присікати появу наклейок будь-якого змісту, нехай навіть ультрапатріотичного», – сказав він.

Аваков пояснив, що зловмисники, які розстріляли міліціонерів у Києві в ніч на 4 травня, переховувалися на авто з номерними знаками «ПТН-ПНХ», що ускладнювало їхнє оперативне затримання. «У нас багато героїчних хлопців, які приїхали з війни. І багато негідників, які під них рядяться. Ми більше з цим мириться не будемо. Сподіваюся, що цю дисципліну військові та справжні патріоти зрозуміють», – додав він.

Нагадаємо, в ніч на 4 травня у Деснянському районі Києва двоє невідомих у масках зі зброєю пограбували автозаправну станцію. Під час затримання підозрюваних двоє міліціонерів загинули, ще троє отримали поранення. Міліція затримала трьох осіб, які стріляли в правоохоронців, ще одного убили в перестрілці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ