Російські канали
До списку потрапили федеральні російські канали

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України просить РНБО застосувати санкції до 38 ЗМІ, що є юридичними особами Російської Федерації. Про це повідомляє прес-центр Нацради.

Відповідне рішення покликане гарантувати інформаційну безпеку і захист територіальної цілісності України.

До списку потрапили федеральні російські канали, а також телеканали, зареєстровані Роскомнадзором на території АР Крим та Севастополя, і ті, які працюють в окупованих районах Донецької і Луганської областей.

Серед них такі юрособи, як: «Перший канал. Всесвітня мережа», «Телекомпанія НТВ», «Медіа ТБ Севастополь», «Кримська інформаційна компанія», «Новоросія ТВ», «Оплот» та інші.

Нагадаємо, 11 лютого Нацрада з телерадіомовлення визнала контент 15 російських телеканалів таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Їхня ретрансляція буде заборонена в українських кабельних мережах.

З переліку вилучені наступні канали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» (НСТ) і «Сарафан».

Читайте: Російські телеканали в українському ефірі замінять на еротику

БЕЗ КОМЕНТАРІВ