Експерт спрогнозував масове зникнення страхових компаній в Україні

Генеральний директор страхової компанії Роман Маленко в ефірі Обозреватель.Live спрогнозував, що 2017 року в Україні може зникнути низка страхових компаній, в тому числі і тих, які мають іноземний капітал.

«Страховий ринок в Україні недостатньо капіталізований. Низка страхових компаній не мають достатнього розміру активів, щоб виконати свої зобов’язання. Отже, 2017 року, як і 2016-го, будуть компанії, які почнуть закриватися. Існуючий ринок страхування буде перерозподілятися між тими учасниками, які в ньому залишатимуться», – пояснив експерт.

За його словами, цьогоріч не слід очікувати припливу іноземних інвестицій на страховий ринок України.

«2017 року не передбачається прихід іноземних інвесторів. Навпаки, ті компанії, які мають іноземний капітал, можуть вийти з українського ринку страхування», – попередив Маселко.

Також він зазначив, що основні причини ситуації, що склалася – недостатнє регулювання ринку і проблеми, пов’язані з конкуренцією.

«Оскільки практично всі конкурують розміром агентської винагороди, то немає розуміння продукту, немає розуміння клієнта. Є розмір агентської винагороди, відповідно, збільшення розміру агентської винагороди призводить до того, що у компанії не залишається грошей на виплати», – підкреслив фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ