Найбільше видань, які треба декомунізувати, виявилося в Донецькій області

Найбільше видань, які треба декомунізувати, виявилося в Донецькій області

Держкомтелерадіо проаналізувало процес приведення логотипів та назв друкованих засобів масової інформації у відповідність до вимог закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки». Про це інформує прес-служба відомства.

«На сьогодні загальна кількість друкованих ЗМІ, яка підлягає процедурі «декомунізації», становить 137», – йдеться у повідомленні.

Фактично правові підстави щодо скасування державної реєстрації встановлені стосовно 67 друкованих ЗМІ, або 49% їхньої загальної кількості. Наразі Міністерство юстиції готує правову позицію щодо звернення до суду для ухвалення відповідного рішення.

Найбільша кількість друкованих ЗМІ, яка підлягає процедурі декомунізації, у розрізі областей (регіонів) становить: Донецька область – 44, Луганська – 22, місто Київ – 12, АРК – 10, Одеська – 7, Харківська – 6.

Найкраща ситуація з реалізації заходів, спрямованих на дотримання Закону, склалася у Волинській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській областях та місті Києві.

У таких областях, як Вінницька, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Чернігівська, Тернопільська, Рівненська, друкованих ЗМІ, що підпадають під процедуру декомунізації, взагалі немає.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ