Багатинрьову і Арбузова судять заочно
Багатинрьову і Арбузова судять заочно

Генпрокуратура почала процедуру заочного засудження екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової, її співучасника Олександра Стащенка, а також екс-глави Нацбанку Сергія Арбузова. Про це заявив генеральний прокурор України Віктор Шокін, передає Голос України.

«Генпрокуратура почала заочне засудження екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової і її співучасника Олександра Стащенка за фактом заволодіння бюджетними коштами на суму 6,5 млн. грн. у процесі закупівлі медичних препаратів та обладнання», – заявив він. Крім того, процедуру заочного засудження застосовано щодо колишнього голови Національного банку України, першого віце-прем’єр-міністра і прем’єр-міністра Сергія Арбузова.

«Його підозрюють у розкраданні і привласненні державних коштів НБУ на суму близько 118 млн. грн.», – уточнив Шокін. Наразі підозрюваний перебуває у міжнародному розшуку Інтерполу. Також на рахунках заарештовано понад 200 млн. грн.

Нагадаємо, 19 червня 2014 року Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти Богатирьової. 21 жовтня 2014 року екс-міністра оголосили в розшук по Україні за підозрою в розкраданні бюджетних коштів на суму 6,5 млн грн в 2012 році під час закупівель імунобіологічних препаратів, лікарських засобів і медичного обладнання. За інформацією прокуратури, Богатирьова діяла «за попередньою змовою з групою осіб». 15 квітня Печерський райсуд Києва заочно заарештував екс-мініста Богатирьову.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ