1
На сайті Державної міграційної служби відкрито новий сервіс з організації онлайн-черги до підрозділів ДМС

На сайті Державної міграційної служби відкрито новий сервіс з організації онлайн-черги до підрозділів ДМС. Про це йдеться в повідомленні на сайті служби.

Наразі послуга працює у тестовому режимі та доступна лише для отримання двох послуг – оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України у формі картки (для осіб, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше).

Сервіс доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/online

Наразі проект запустили у Дніпровському районному відділі ДМС Києва, але у відомстві обіцяють, що найближчим часом послуга запрацює і в інших районах столиці.

«Електронна черга дозволить зробити процес прийому громадян у підрозділах більш прозорим та зручним, а також удосконалити організацію роботи підрозділів», – йдеться у повідомленні.

На сьогодні на прийом за системою електронної черги можна потрапити трьома способами: записатися онлайн (доступно на найближчі два тижні), записатися безпосередньо у підрозділі (доступно на найближчий місяць) або ж отримати талон до поточної черги (на найближчий доступний час).

Як відомо, з 11 січня 2015 року в Україні почалося оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ