Мапа
Органи місцевого самоврядування запровадили 184 місцеві програми допомоги населенню під час утеплення

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження запустило інтерактивну мапу місцевих програм відшкодування відсотків за «теплими» кредитами.

«Інтерактивна карта стане справжньою знахідкою для усіх українців, зацікавлених в утепленні свого житла, та стимулюватиме інших також займатися енергозбереженням. Адже участь не тільки в урядовій програмі з енергоефективності, а ще й в місцевій – це можливість отримати подвійну, а інколи й потрійну допомогу на утеплення (з державного, обласного чи районного бюджетів). Іншими словами, це нагода придбати необхідне енергоефективне обладнання та матеріали зі значною «знижкою», – наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

На цій мапі слід клікнути на свою область чи населений пункт і дізнатися, яку додаткову безповоротну грошову допомогу надає місцева влада на утеплення житла, перехід на «негазові» котли, проведення різних енергоефективних заходів.

Цього року органи місцевого самоврядування запровадили 184 місцеві програми допомоги населенню під час утеплення. З них 160 районних та міських програм працюватимуть одночасно із чинними механізмами підтримки державного та обласного рівня.

У 2016 році понад 22 тис. родин (майже третина учасників урядової програми з енергоефективності)  вже скористалися місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування витрат на утеплення на суму 19 млн. грн.

Понад 70 ОСББ отримали компенсації з місцевих бюджетів на приблизно1 млн. грн.

Читайте: «Судний день»: тарифи на тепло та гарячу воду зросли вдвічі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ