14196108_427029917465928_816482930157309412_o
На новоствореному сайті є калькулятор комунальних платежів і субсидій

Відтепер українці можуть отримати всю інформацію про тарифи, субсидії та комунальні платежі на одному сайті. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні ми запустили сайт, який дає відповіді на найбільш поширені в суспільстві питання: Чому зросли тарифи? Як формується ціна на газ? Для чого потрібні субсидії? Як зменшити комунальні платежі?», – написав Гройсман.

«Наголошую: ніхто не залишиться сам на сам із новими рахунками за газ, тепло, воду та електроенергію. Кожен, хто потребує допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, її отримає. Уряд подбав, щоби перехід на нові справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги був менш відчутним для більшості українців», – зазначив прем’єр.

Гройсман також повідомив, що на сайті є калькулятор комунальних платежів і субсидій.

«Введіть дані власної квартири та тарифи свого міста, і дізнайтеся, які будуть ваші комунальні витрати, у разі оформлення субсидії складатимуть, а скільки за вас заплатить держава», – пояснив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на гаряче водопостачання до 63-78 гривень за куб. м з 1 липня 2016 року. 

Кабінет міністрів із 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тисяч гривень за тисячу кубометрів, для виробників теплової енергії – 6,81 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ