yevgen-chervonenko-2
Червоненко презентує свій проект 20 жовтня

Український бізнесмен, екс-нардеп і екс-міністр транспорту України Євген Червоненко анонсував запуск аналогу «Uber» для вантажних перевізників. Проект A2B Direct презентують 20 жовтня, повідомив на сторінці у Facebook його ідеолог.

«37 років тому я почав свою кар’єру за кермом далекобійного МАЗа і дуже добре розумію цю сферу. Я відмінно знаю, як складно дається українському вантажоперевізнику кожна копійка. A2B Direct – це інноваційний логістичний «друг», який дозволить забезпечити кращий сервіс і скоротити витрати на експедиторів – кровопивців українського і глобального ринків. Для моєї країни це «реформа знизу», і я пишаюся, що запускаю її з України», – написав він.

За його словами, онлайн-сервіс A2B Direct забезпечує пряму взаємодію між перевізниками і власниками вантажів на всіх етапах.

Онлайн надає пошук оптимального вантажного перевізника, здатний тримати зв’язок з водієм 24/7, забезпечує весь цикл документообігу, страховий та юридичний супровід.

Користувачі сервісу зможуть відстежувати свій вантаж онлайн і повністю позбутися експедиторських націнок.

Перевізники і вантажовідправник зможуть швидко знаходити актуальні угоди та планувати своє завантаження, скоротивши холості пробіги до мінімуму.

З жовтня в Україні сервіс працює в тестовому режимі, а вже в 2017 році буде доступний і для користувачів близького зарубіжжя. Реєстрація доступна на сайті сервісу і є безкоштовною для користувачів до кінця 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ