balchun-2
Балчун пропонує провести відкриту дискусію у рамках парламентського комітету з питань транспорту

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун анонсував підвищення цін на квитки та водночас закликав до публічної дискусії з цього питання. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Думаю, час покласти край медійним істерикам. Тема тарифів на перевезення надто серйозна, щоби спекулювати нею, граючи на нервах клієнтів і пасажирів. Політиканство і звичайний лобізм – треба речі називати своїми іменами», – написав Балчун

Він зауважив, що «можна було б показувати на тих, хто отримує надприбутки за рахунок низьких вантажних тарифів і дешевої національної валюти, і намагається формувати негативну громадську думку про нашу тарифну політику на 2017 рік».

«Та краще покласти на стіл прозорі та переконливі аргументи. Тому пропоную провести відкриту дискусію у рамках, наприклад, парламентського комітету з питань транспорту. Зберемо представників наших стратегічних клієнтів, Міністерства інфраструктури, депутатів, експертів. Запросимо журналістів, організуємо пряму трансляцію. Кожен представить свої міркування. Готові надати такий виїзний майданчик для дискусії, приміром, на нашому ДВРЗ», – заявив голова «УЗ».

Він уточнив, що наступного тижня планується здача кількох десятків новозбудованих вагонів.

«Якраз буде можливість пересвідчитись, куди ми витрачаємо сьогодні гроші «Укрзалізниці» і куди мають піти кошти від підвищення тарифів. Зауважу, що наш фінансовий план на наступний рік одностайно рекомендовано міжнародним (Польща, Сербія, Україна) правлінням «Укрзалізниці». Це зроблено після глибокого аналізу ситуації в нашій фірмі, після оцінки її сильних і слабких сторін, того, що відбувалось протягом останніх років, і того, що належить зробити найближчими роками», – написав Балчун.

Нагадаємо, директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Олександр Федоренко повідомив, що 2017 року вартість проїзду у пасажирських поїздах зросте на 35%, а залізничні тарифи на вантажні перевезення – на 25%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ