kursy-800
51% українців за вступ України до ЄС, а 19% – за Митний союз

Приблизно 51% українців хочуть вступу України до ЄС, тоді як 19% опитаних схиляються до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану. Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Варто зазначити, що у порівнянні з червнем 2016 року кількість бажаючих вступити до Митного союзу зросла на 4 відсотки – влітку таких було 15%.

Різняться симпатії українців і залежно від регіону проживання. На заході країни 79% опитаних відповіли, що хочуть, аби Україна стала членом ЄС, а на сході – 40% опитаних за Митний союз.

Окрім того, 43% українців виступають за вступ до НАТО, у червні 2016 року таких було 39%. Найбільше прихильників вступу України до НАТО є на заході (68%) та в центрі (47%) країни. Водночас 29% українців виступають проти вступу в НАТО.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно із вересневим дослідженям центру Разумкова, для майже половини українців (45,8%) головним зовнішньополітичним пріоритетом є відносини з країнами Євросоюзу, для 12,6% – з Росією, для 6,9% – з іншими країнами СНД.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ